Tintin Style interneta veikals

Tintin Style ir interneta veikals sievietēm, kur varat iegādāties izmeklētu zīmolu apģērbus, apavus un aksesuārus. Tāpat arī iegādājami apģērbi un apavi meitenēm. Izvēle kopumā nav liela, taču atrodami tādu zīmolu apģērbi kā, piemēram, Desigual, kas nav atrodams citos interneta veikalos. Lapa ir ērti pārskatāma, ir arī Outlet sadaļa, kur cenas ir krietni zemākas, jo principā cenu līmenis ir vidējs un pat virs vidējā, taču tā ir lieliska iespēja izcelt savu individualitāti.

Apģērbus varat izvēlēties pēc izmēra (izmēri no 34 – 46, biksēm no 25W – 31W, bērniem no 3 – 6 gadu vecumam ), pēc krāsas vai sašķirot pēc zīmoliem, cenas, alfabētiskā secībā vai pēc jaunākajām precēm.

Piegādes maksa €15 ar DHL pāris dienu laikā, veikals atrodas Zviedrijā, tāpēc papildus nodokļi nav jāmaksā.

Daži Tintin Style interneta veikala apģērbu piemēri:Pārstāvētie zīmoli: 2nd Day, 7 For All Mankind, Blank NYC, Braez, Buddha to Buddha, Butter London, by Malene Birger, by Ti Mo, Campomaggi, Carole Fakiel, ChillNorway, ChillNorway Girls, Custommade, DAY, DAY Home, Desigual, Desigual Kids, Dondup, EMU Australia, EMU Australia Kids, European Culture, Eva Longoria, Fab, FNUG, Fuga Denim, Good Work(s), Gwynedds, Havaiana Kids, Havaianas, Hunkydory, Hunter, Hunter Kids, Jennifer Aniston, Jofama, Kyboe!, Lauren Moshi, Lexington, Lite Kalabalik, Manila Grace, Manitobah, Mauro Grifoni, Minnetonka, Missoni, Moschino, Munderingskompagniet, Munthe plus Simonsen, Nialaya, Nobis, Nobody, Nougat London, Odd Molly, Plain Vanilla, PrimeBoots, Rebel Cashmere, Säby, See by Chloé, See By Us, Sinaja, Soul of Maia, Spira, Stylesnob, Swedish Hasbeens, Triwa, True NYC, Twenty8Twelve, Twist&Tango, ZDAR