LaSenza.co.uk – populārais apakšveļas interneta veikals slēgts

Droši vien daudzi pamanījuši, ka vairs nedarbojas LaSenza.co.uk lapa, kaut gan tieši šobrīd tur bija izpārdošanu laiks. LaSenza brenda franšīzes tiesības Anglijā kopā ar visiem veikaliem vakar ir iegādājies Alshaya, kas ir viens no lielākajiem zīmolu franšīžu operātoriem, kas šobrīd nozīmē, ka iepirkties LaSenza Anglijas veikalos un interneta veikalā kādu laiku nebūs iespējams, jo notiks veikalu pārbūve, tiks radīti jauni apakšveļas modeļi, kopumā ieguldot aptuveni 100 miljonus sterliņu mārciņu tuvākajos divos gados.

Alshaya Anglijā ir vairāku zīmolu franšīžu partneris, piemēram, Mothercare, Debenhams, Boots, Next, River Island, Topshop, Miss Selfridge un The Body Shop.

Banner EU image baner 336 x 280

Katrā gadījumā sekojiet jaunumiem mūsu lapā un Jūs būsiet pirmie, kas uzzinās, kad LaSenza Anglijas interneta veikals būs atkal pieejams apmeklētājiem. Ja esat pavisam nesen veikuši pasūtījumu, jaunie īpašnieki sola tos visiem piegādāt tuvākajā laikā un mēs ceram, ka pārpratumi neradīsies.

Citi apakšveļas interneta veikali: Tightsplease; Agent Provocateur; Fancy.lv, Bedtime Flirt- drīzumā pievienosim arī citus.