Ekstra Pasts

Bilde_LV_Delfi

Jauns pakalpojums “Ekstra Pasts” tiem, kas iepērkas interneta veikalos e-bay; amazon; cheapsmells un citos!

Tagad sūtījumus no interneta veikaliem iespējams saņemt Statoil degvielas uzpildes stacijā (DUS), Narvesen tirdzniecības vietā, vai Jūsu norādītajā pasta nodaļā.

Pakalpojums Ekstra Pasts piedāvā iedzīvotājiem izvēlēties pasta sūtījuma saņemšanas vietu – kādu no 10 Narvesen tirdzniecības vietām, kādu no 59 Statoil DUS, vai  jebkuru Latvijas Pasta nodaļu. Izvēloties saņemt sūtījumu ar Ekstra pasts starpniecību, Jūs saņemsiet mobilā tālruņa īsziņu (SMS) ar informāciju, ka sūtījums pieejams izvēlētajā saņemšanas vietā. Pakalpojuma maksa ir 1,5 lati (ieskaitot PVN), kas tiek iekasēta sūtījuma izsniegšanas vietā.

Pasūtot preces interneta vietnēs, sūtījuma saņemšanas adreses sākumā ir jānorāda vēlamās izsniegšanas vietas numurs. Sūtījumu saņemšanas vietas numurs sastāv no divām daļām XXXX_YYYYYYYY, kur pirmā ir sūtījuma saņemšanas vietas kods un otrā ir jūsu mobilā tālruņa numurs, aiz kura jānorāda pilna adrese.

Uz Statoil DUS un Narvesen tirdzniecības vietām var adresēt sūtījumu ar svaru līdz septiņiem kilogramiem. Ja adresāts sūtījumu neizņems 10 dienu laikā, tas tiks nogādāts uz saņēmēja adresi apkalpojošo pasta nodaļu, un adresātam tiks nosūtīta atkārtota mobilā tālruņa īsziņa ar lūgumu ierasties pēc sava sūtījuma pasta nodaļā.

Visu pieejamo saņemšanas vietu sarakstu, kā arī sīkāku informāciju par pakalpojumu Ekstra Pasts, skatīt šeit.

 

Jūsu

VAS Latvijas Pasts

Informātīvais tālrunis: 27008002 ; 67008001